LOS VIVANCOS — tai broliai, apdovanoti neįtikėtinu talentų deriniu: jie ir šoka, ir dainuoja, ir groja įvairiais muzikos instrumentais. Jų fantastiškas temperamentas pribloškia.

Broliai gimė Ispanijoje, Barselonoje. Išgarsėti jiems pavyko dar paauglystėje: broliai anksti pradėjo šokti. Jie sugalvojo savo numerį – tai buvo šokis su akrobatiniais elementais.

Žinia apie LOS VIVANCOS pasklido akimirksniu ir labia plačiai jau tuo metu. Apie jų talentą sužinojo visa šalis. Jų pasirodymai džiaugsmingai buvo priimti ir toli už Ispanijos ribų, jie plačiai žinomi Vakaruose, kas dar kartą įrodo aukštą jų pasirodymų lygį.

2004-aisiais pasaulis išvydo sąjungą – brolių LOS VIVANCOS flamenko-šou. Nuo tos akimirkos neįtikėtina sėkmė ir publikos dėmesys jiems neblėsta!

Šou-spektaklis «Aeternum» («Amžinybė»), kurį broliai pristato įvairiose pasaulio šalyse, tarp jų ir Lietuvoje – tai šokis, cirkas, teatras. Jame stebuklingai dera flamenko, šiuolaikinis baletas, akrobatiniai numeriai ir kovos menai. Spektaklyje gausu vizualinių efektų ir įdomių sceninių sprendimų. «Aeternum» — tai gėrio ir blogio istorija, nemirtingumo, kuriuo menas apdovanoja žmogų, metafora. Angelai, demonai, vampyrai, muzika, šokiai, kova ir magija susijungia didingame vaidinime ir juos įrėmina paslaptinga stebuklų aureole.

Pagrindinins meninis spektaklio konsultantas – DANIELLE FINZI PASCA, «Cirque du Soleil» šou režisierius ir scenarijaus autorius. DANIELLE FINZI PASCA —režisierius, dramaturgas, choreografas. Tarp daugybės jo darbų – 2006 m. Turino Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos, kurią stebėjo šimtai milijonų žiūrovų, scenarijus ir pastatymas. Jis taip pat pastatė «Rūką», «Lietų», «Donką» (atliekamus «Cirque Eloize» ir teatro «Sunil»), kurie turi didžiulį pasisekimą pasaulyje. Šie projektai labai gilūs, žmogiški, persismelkia žaidimo dvasia ir yra pristatomi garsiausiuose pasaulio teatruose.

Muziką spektakliui parašė broliai Vivancos. Aranžuotė, orchestras ir muzikinis fonas – FERNANDO VELASQUEZ kompetencijoje. Šis kompozitorius sukūrė garso takelius tokiems žinomiems filmams kaip «Prieglauda» (El Orfanato), kuris buvo nominuotas Ispanijos kino meno akademijos "Goya" premijai kaip geriausias garso takelis ir «Džulijos akys» (Los Ojos de Julia). «Aeternum» spektaklyje kompozitorius flamenko muziką sujungė su roku, o klasikinę – su kino muzika vienoje partitūroje, įrašytoje Budapešte, atliekant Simfoniniam orkestrui.

LOS VIVANCOS buvo specialūs Mylene Farmer šou «Avant Que Lombre» svečiai ir choreografai, «San-Remo» su Lola Ponco ir Gio dalyviai. 2009 metais «Las Lunas Awards»Meksikoje jie pelnė «Geriausio originalaus šou» nominaciją. 2008 metais broliai pelnė dvi princesės Stefanijos nominacijas pasauliniame cirkų festivalyje Monte Karlo, o jų šou «Šokiai su žvaigždėmis» Los Andžele žiūrėjo daugiau nei 35 milijonų žmonių.

Broliai LOS VIVANCOS savo talentais pavergė daugiau nei trisdešimt šalių visoje planetoje.

Susipažinkite, broliai LOS VIVANCOS — Aaron, Džošua, Izrael, Juda, Kristo ir Elijas. Jų patikimas atstovas, bendraujantis su žurnalistais, pristatantis LOS VIVANCOS šeimą spaudos konferencijose, — Elijas. Brolių LOS VIVANCOS flamenko – tai nuostabi baleto, flamenko, teatro, o taip pat šiuolaikinio šokio simbiozė. Jų šou pasižymi gyva, sprogstamąja energetika, iššaukdamas pačias ryškiausias žiūrovų emocijas.

LOS VIVANCOS, išėję į sceną, tampa ne šiaip jos šeimininkais, jie virsta Dievais!

Namuose Ispanijoje broliai jau seniai pirmojo dydžio žvaigždės, daugiau nei milijonas žiūrovų iš 35 pasaulio šalių juos pasitiko ovacijomis. Sėkmė juos lydi ne tik pasirodymuose ispaniškai kalbančiai auditorijai – publika džiaugsmingai sutiko brolius Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Suomijoje ir daugelyje kitų Europos valstybių, kuriose buvo rodomas jų šou "Aeternum" (Amžinybė).

Mūsų septynetas išrado savo unikalų ir nepakartojamą stilių: flamenko, klasikinio baleto, akrobatikos, gatvės šokio ir kovos menų derinį.

O dar Antikos laikų statulų kūnai, originalūs kostiumai, muzika, parašyta pačių brolių Vivancos specialiai šiam šou – visa tai paverčia šou "Aeternum"  išties kerinčiu.

Šou kūrybos procesas nebetilpo šeimos rate – kūrybinę grupę sudarė kūrėjai iš viso pasaulio: pasaulinio garso režisierius, šou „Cirque du Soleil“, Turino ir Sočio Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijų statytojas, daugelio Marijos teatro spektaklių autorius ir statytojas, šveicaras Daniele Finzi Pasca; neseniai mus palikusi kanadietė Julie Hamelin, stovėjusi prie „Cirque du Soleil“ ir „Cirque Eloize“ atsiradimo ištakų; muzikos ir „Oskarus“ pelniusių filmų autorius ispanas Fernando Velazquez, sukūręs vaizduotę pritrenkiančią šou muzikos aranžuotę, įrašytą Budapešto Simfoninio Orkestro (įrašant dalyvavo daugiau nei 100 muzikantų).

Elias

Baigė prestižinę meno mokyklą „Quantico Independent School“ (Vankuveris) ir Profesionalių šokių konservatoriją „Instituto del Teatro“ (Barselona). Elijas pildo savo išsilavinimą garsiose šokių mokyklose „Netherlands Ballet Theatre“ ir „Amor de Dios“ (Madridas) flamenko studijose.

Elijas gastroliavo Kanadoje kaip „Gypsy Soul“ pagrindinis šokėjas ir režisierius bei buvo pripažintas „Okanagan Life“ ir „City Guide Magazine“ kaip „Dėmesio vertas žmogus“ (People to watch) dėl nuopelnų menui.

Jis pasirodė kaip solo šokėjas Las Vegase ir buvo pripažintas „Dirt Alert Call Back Professional Entertainer’s“ žurnalo kaip „Naujasis flamenko karalius“. Margo Torea („Sociedad Hispana of Las Vegas“ steigėja ir pirmininkė) ir Carol Rae (Nevados universiteto šokių fakulteto steigėja) kvietimu jis dalyvavo seminaruose Nevados universitete Las Vegase.

Jis buvo pagrindinis šokėjas Tokijuje savo paties kurtame pasirodyme „Flamenco Ivankos“.

Manolo Carrasco „Aires del Sur“ jis pasirodo kaip šokėjas ir violončelininkas, žavėdamas auditorijas visoje Kinijoje ir Ispanijoje.

Atlikdamas pagrindinį vaidmenį „Ballet Espanol de Rafael Aguilar“ produkcijose „Carmen Flamenco“ ir „Bolero Flamenco“ jis gastroliavo Vokietijoje, Olandijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Jis buvo pagrindinis „Okanagan Symphony Orchestra“ violončelininkas ir buvo apdovanotas „Kiwanis muzikos festivalio“ prizu „Geriausias iš visų“ išskirtiniam muzikantui.

Jis buvo pagrindinis šokėjas ir aktorius miuzikle „Zorba el Griego“ pasirodydamas kartu su Fabio Testi.

Jis buvo pagrindinis šokėjas flamenko kompanijoje „La Tati“, atstovaujančioje poeto Rafael Alberti produkciją „Poetas del Alma“. Šiame kūrinyje jis taip pat buvo violončelės solistas ir aktorius.

Galiausiai Madride gimė Elijo ir jo brolių kompanijos „LOS VIVANCOS“ projektas, kuris debiutavo Europoje ir sulaukė didelio kritikų pripažinimo.

Džošua

Džošua gimė Barselonoje ir studijavo meną nuo ankstyvos vaikystės. Jis baigė studijas garsioje mokykloje „Quantico Independent School“ (Kanada). Būdamas 10 metų amžiaus jis studijavo įvairius muzikos instrumentus, tokius kaip smuikas, trimitas, bosas ir violončelė. Galų gale jį suviliojo flamenko mušamieji instrumentai.

Būdamas 13 metų amžiaus jis grojo „Junior Symphony Orchestra of Amsterdam“ ir studijavo garsioje „Netherlands Ballet Theatre“ šokių mokykloje.

Sulaukęs 16 metų jis buvo choreografas ir solistas šokių kompanijoje „Gypsy Soul“ ir pasirodė daugiau nei 100 reprezentacijų visoje Kanadoje.

18 metų amžiaus jis gastroliavo visoje JAV kaip „National Art Company of USA“ (flamenko) pirmasis šokėjas.

Būdamas 20 metų įstojo į Profesionalių šokių konservatoriją „Instituto del Teatro“ (Barselona). Po dviejų metų baigė su pagyrimu.

22 metų amžiaus jis buvo solistas flamenko produkcijoje „Somorrostro“, režisierius ir choreografas Javier Latorre.

Sulaukęs 23 metų jis buvo pagrindinis šokėjas Joaquin Cortes produkcijoje „De Amor y Odio“, pasirodydamas svarbiausiose pasaulio sostinėse. Jis buvo Joaquin Cortes pamaina ir pakeitė jį pagrindiniame vaidmenyje ne vieną kartą.

Būdamas 25 metų jis buvo solistas šiuolaikinio šokio kompanijoje „Nafas Dance Company“, režisierius Patrik Debana.

Sulaukęs 26 jis buvo „Ballet Teatro Espanol de Rafael Aguilar“ pagrindinis šokėjas. Jis gastroliuoja visame pasaulyje atlikdamas pagrindinį vaidmenį „Bolero Flamenko“ ir „Carmen Flamenko“ produkcijose.

Per visą savo karjerą jis taip pat pasirodė skirtinguose tablao arba televizijos renginiuose, kaip pavyzdžiui „TP de Oro Awards 2000“ ir vėžio labdara „De Todo Corazon“. Jis koncertavo festivaliuose visoje Europoje ir Amerikoje.

Dabar jo visas laikas ir talentas yra skiriamas šokių kompanijai „Los VIVANCOS“, su kuria jis gastroliuoja po visą pasaulį.    

Kristo

Kristo gimė Reuse ir mokėsi klasikinio baleto nuo labai ankstyvo amžiaus. Baigė studijas „Quantico Independent School“ (Kanada). Kristo mokėsi įžymioje „Netherlands Ballet Theatre“ (Nyderlandai) šokių mokykloje, o vėliau baigė Profesionalių šokių konservatoriją „Instituto del Teatro“ Barselona).

Tada Kristo buvo pasiūlyta Nacionalinės Londono studijos stipendija, kur jis baigė Klasikinio baleto programą.

Jis grojo violončelė „Junior Sinpohony Orchestra of Amsterdam“ ir koncertavo visoje Kanadoje su flamenko šokių kompanija „Gypsy Soul“.

 „IX Gala de Estrellas de Riga“ (Latvija) jis atstovavo Ispaniją kartu su kitais išskirtiniais artistais iš 10 skirtingų šalių.

Jis buvo pagrindinis „Scottish Ballet“ šokėjas 2003-2006 metų sezonais ir pasirodė:

 • Apollo, režisierius George Balanchine
 • Episodes, režisierius George Balanchine
 • The Four Temperaments, režisierius George Balanchine
 • Rubies, režisierius George Balanchine
 • Suite From Artifact, režisierius William Forsythe
 • Cheating, Lying, Stealing, režisierius Ashley Page
 • Cinderella, režisierius Ashley Page
 • 32 Cryptograms, režisierius Ashley Page
 • MiddleSexGorge, režisierius Stephen Petronio
 • Suite from Artifact, režisierius William Forsythe
 • The Nutcracker - Diverts 2003, režisierius Ashley Page
 • Facade, režisierius Frederick Ashton.

Jis buvo pagrindinis šokėjas flamenko kompanijoje „Torres del Alba“ ir „Certamen Coreografico de Castellon de la Plana“ specialus svečias. „Certamen Nacional Coreografico de Flamenco Y Danza Espanola 2006“ (Madridas) jam buvo suteiktas „Išskirtinio šokėjo“ apdovanojimas.

Kristo šiuo metu yra pripažinta žvaigždė Italijoje po to kai tapo garsios televizijos programos Maria de Filippi's „Amicci“ finalininku.  Tačiau jo unikalus prioritetas yra šokių kompanija „Los VIVANCOS“.    

Aaron

Aaron gimė Reuse ir grojo dviem muzikos instrumentais (smuiku ir gitara). Jis baigė „Quantico Independent School“ (Kanada) meno mokyklą.

Būdamas 12 jis grojo smuiku „Junior Simphony Orchestra of Amsterdam“ (Nyderlandai) ir studijavo prestižinėje „Netherlands Ballet Theatre“ šokių mokykloje.

15 metų amžiaus jis buvo šokėjas ir muzikantas flamenko produkcijoje „Gypsy Soul“.

Jis baigė Profesionalių šokių konservatoriją „Instituto del Teatro“ (Barselona) ir jam buvo suteiktas „Geriausio studento“ apdovanojimas už nepaprastus nuopelnus. Jis gavo stipendiją ir gastroliavo Prancūzijoje su kompanija „Ballet Jeunes d'Europe“ pagal Ramon Oller ir Juan Carlos Gil choreografiją.

Jis buvo solo šokėjas „Ballet de Zaragoza“ ir pasirodė:

 • Bella Domna de: režisierius Patrick de Bana
 • Broken Skin de: režisierius Davide Bonbana
 • Don Juan de: režisierius Olaf Schmidt
 • El Cascanueces
 • Nómadas de: režisierius Patsy Cupe Matt
 • El Pájaro azul
 • Purcell Pieces de: režisierius Nils Christe
 • Alegro brillante de: režisierius George Balanchine
 • Entre dos aguas de: režisierius Robert north
 • Carmina Burana de: režisierius Mauro Galindo
 • Para ella de: režisierius Patrice Montagnon
 • Extreme de: režisierius Rafael Darder.

Šioje šokių kompanijoje jis taip pat atliko savo paties choreografijas kaip ypatingas atlikėjas. Jis buvo pagrindinis šokėjas Patrick de Bana kompanijoje „Nafas Dance Company“ ir pasirodė „Good night Amadeous“ ir „Night songs“ visoje Europoje. Jis buvo „Scottish Ballet“ solo šokėjas ir pasirodė „Cinderella“, „Rubies“, „Episodes“, „Suite from Artefact“ ir „32 Cryptograms“.

Jis buvo apdovanotas daugybe prizų, įskaitant:

 • „First Prize Flamenco Speciality 2001“ ir „Public Prize 2001“ 5-ajame „Castellon de la Plana“ konkurse.
 • „Geriausio šokėjo“ apdovanojimas Ribarroja (Valencia) konkurse. „Overall Dancer Award“ iš Certamen Coreografico de Danza Flamenca y Espanola de Madrid.

Aaron dabar gastroliuoja visame pasaulyje kartu su savo brolių kompanija „Los Vivancos“.    

Izrael

Izrael gimė Barselonoje ir nuo mažens demonstravo gerokai pranašesnius nei vidutiniai greičio ir fizinės koordinacijos sugebėjimus.

Sulaukus 11 metų jam buvo pasiūlyta įstoti į specialią „Circ du Soleil“ mokyklą dėl jo polinkio į gimnastiką ir cirką, tačiau prieš tai jis pasirinko baigti privačią „Quantico Independent School“ (Kanada) meno mokykla.

Būdamas 12 metų jis grojo su „Junior Symphony Orchestra of Amsterdam“ (Nyderlandai) ir studijavo garsioje „Netherlands Ballet Theatre“ šokių mokykloje.

Būdamas 16 metų jis buvo apdovanotas „Best Over All“ apdovanojimu „Kiwanis muzikos festivalyje“ (Kanada) ir buvo pakviestas dalyvauti „Kanados provincijos muzikos festivalyje“.

Netrukus po to jis baigė Profesionalių šokių konservatoriją „Instituto del Teatro“ (Barselona).

Izrael buvo solo šokėjas šokių kompanijoje „FlamenKos“ ir su ja gastroliavo Kanadoje ir dalyje JAV.

Kaip solistas jis šoko „Somorrostro“ produkcijoje, režisierius ir choreografas Javier Latorre. Su šia flamenko šokių kompanija Izrael gastroliavo daugiau nei metus visoje Ispanijoje.

Būdamas 22 metų amžiaus jis buvo solo šokėjas Joaquin Cortes šokių kompanijoje ir gastroliavo visoje Europoje ir Azijoje su produkcija „Love and Hate“. Izrael pasirodė pačiose svarbiausiuose salėse Rusijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje ir Ukrainoje...

Jis buvo solistas šiuolaikinėje ir neoklasikinėje kompanijoje „Nafas Dance Company“ pasirodydamas „Good Night Amadeus“ ir „Night songs“, režisierius ir choreografas Patrick de Bana.

Per savo karjerą jis dirbo kaip laisvai samdomas atlikėjas renginiuose visame pasaulyje ir pasirodė daugelyje Europos produkcijų ir tablao.

Galų gale jis grįžo į Madridą ir kartu su broliais sukūrė unikalią šokių kompaniją „Los Vivancos“.

Juda

Juda gimė Barselonoje ir nuo mažens rodė intensyvų atsidavimą muzikai ir šokiams. Tai apėmė gimnastiką, cirką ir keletą kovos menų stilių, pavyzdžiui, dziudo, džiudžitsu ir Tae Kwondo. Jis yra privačios „Quantico Independent School“ (Vankuveris) meno mokyklos absolventas.

Apdovanotas „Geriausio violončelininko savo kategorijoje“ apdovanojimu iš „Kiwanis muzikos festivalio“ (Kanada), „Pirmuoju prizu“ iš „Concurso Coreografico de Ribaroja“ ir „Geriausia choreografija“ iš „VI Certamen Coreografico de Castellon de la Plana“. Juda yra Profesionalių šokių konservatorijos „Instituto del Teatro“ (Barselona) absolventas, studijuoja garsioje flamenko studijoje „Amor de Dios“ ir prestižinėje „Netherlands Ballet Theatre“ šokių mokykloje.

Juda buvo solistas ir choreografas šokių kompanijoje „FlamenKos“, su kuria jis dvejus metus gastroliavo Kanadoje.

Jis buvo solistas flamenko produkcijoje „Somorrostro“, režisierius ir choreografas Javier Latorre.

Jis buvo solistas Manolo Carrasco produkcijoje „Aires del Sur“, su kuria jis gastroliavo Ispanijoje ir Kinijoje.

Jis buvo „Vaina Producciones“ pagrindinis šokėjas ir gastroliavo Kolumbijoje su neįtikėtina sėkme per „Tarptautinę flamenko savaitę“.

Jis buvo solistas „Delirios de Don Quijote“ produkcijoje ir dirbo pagal Sara Lezana choreografiją bei kryptį.

DANIELE FINZI PASCA


Režiserius, specialusis meno konsultantas

Režisierius, rašytojas, choreografas ir klounas. Gauti patarimus apie meną iš Daniele Finzi mums yra didelė privilegija. „Cirque du Soleil Corteo“ kūrėjas ir režiserius Daniele yra gavęs „Swiss“ apdovanojimą, „Svizzero de la Scena“ apdovanojimą, „Metų geriausios teatro keliaujančios produkcijos“ apdovanojimą ir buvo nominuotas „Broadway Drama Desk“ apdovanojimui geriausio režiserius kategorijoje.

Tarp daugelio kitų darbų, jis parašė ir režisavo 2006 m. Turino Olimpinių žaidynių uždarymo ceremoniją, kurią stebėjo šimtai milijonų žmonių, taip pat jis parašė ir režisavo „Nebbia“, „Rain and Donka“ („Cirque Eloize“ jungtiniame pastatyme kartu su „Sunil“ teatru), kurie sulaukė didelio tarptautinio pripažinimo, o taip pat jis sukūrė ir režisavo keletą spektaklių kartu su „Sunil“ teatru. Jo projektai yra charakterizuojami giliu žmogiškumu ir žaisminga dvasia bei šiuo metu yra atstovaujami visuose pirmaujančiuose pasaulio teatruose.

 

JULIE HAMELIN


Meno konsultantė

Mes džiaugiamės Julie Hamelin kaip specialisto patarimais. Julie Hamelin yra viena iš „Cirque Eloize“, avangardinio cirko kompanijos, kuri įgijo didelį tarptautinį prestižą, įkūrėjų. Jos darbų dėka „Cirque Eloize“ pristatė savo spektaklius didžiausiuose teatruose visame pasaulyje, nesuskaičiuojamame kiekyje tarptautinių festivalių ir Brodvėjuje. 2010 metais jos dėka sceną išvydo daugiau nei trys tūkstančiai spektaklių, daugiau nei trijuose šimtuose miestų trisdešimt penkiose šalyse. Julie Hamelin sutiko Daniele Finzi Pasca, vystydama sėkmingus santykius su „Sunil“ teatru.

FERNÁNDO VELÁZQUEZ


Muzika

Džiaugiamės turėdami Fernando Velazquez, kuriam yra paskirta sudėtinga užduotis – orkestruoti vieną iš mūsų darbų. Tikras muzikos emocijų kompozitorius ir turintis patirties tiek filmuose tiek teatre, pripažintas, tokių garso takelių kaip „The Orphanage“, „For the Good of Others“ (El Mal Ajeno), „The Night Chronicles or Julia’s eyes“, autorius. Fernando Velazquez yra gavęs daug apdovanojimų už savo kompozicijas; tokių kaip „Medalla de Circulo de Escritores Cinematografico“ už Geriausią rezultatą; „Goya“ nominaciją už Geriausią originalų garso takelį; Akademijos apdovanojimą už Geriausią filmo garso takelį; apdovanojimą už Geriausią siaubo filmo garso takelį ir apdovanojimą už „Geriausią naujieną” (Mejor Novedad), abu iš Tarptautinės kino muzikos kritikų asociacijos.

 


Orkestro įrašai

1943 m. režisierius Ernst Dohnanyi sukūrė Vengrijos radijo ir televizijos simfoninį orkestrą, kuris už šalies ribų yra žinomas kaip Budapešto simfoninis orkestras. Po Antrojo pasaulinio karo, diriguojamas pagrindinio režisieriaus Gyorgy Lehel, orkestras sugebėjo įsitvirtinti kaip mokymo etalonas visame pasaulyje dėl savo įrašų ir transliacijų, koncertinių turų Europoje, JAV, Kanadoje ir daugiau nei keturiasdešimt penkiose šalyse. Budapešto simfoninis orkestras yra laikomas vienu iš prestižiškiausių Europoje ir sulaukė entuziastingų atsiliepimų apie savo pasirodymus visame pasaulyje, ypač apie Bethoveno koncertų įrašus „Hungaroton“ įrašų kompanijai, padedant Tamas Vasary.